Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítěze: Soutěžte s Czech Computer o notebook Dell

Jako na zavolanou

Uz mam vybranyho novyho Della a ted se doctu tohle, parada :-) Teda parada bude jestli dostanu penize zpatky... :p

Možnosti
5 reakcí
poslední 3. 11. 2008 0:07

Tak i kdyby ne, Dell to je záruka kvality. Mám doma Dell latitude D830 a něco tak tichýho a kvalitně vyrobeného sem dlouho neviděl, když k tomu dodám rozlišení 1600/1050 co víc si člověk může přát.

 

@Emanuelkockorad: Tak nelze než s dellem souhlasit, ale přecijen zde platí pravidlo, že za kvalitu se holt musí platit. I když v tomto případě se to rozhodně vyplatí...

 

Pak si kup ještě jeden a ten pošli mě, adresu se včas dozvíš.... :D:D

 

good luck!

 

Za tu šanci to stojí. Nemáš co ztratit, i kdyby to nevyšlo.