Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítězů: Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň

První místo

ten odpaďák by si zasloužil prvním místo

Možnosti
3 reakce
poslední 30. 9. 2008 20:22

Dovolte mi abych reagoval na Váš názor, je hezké, že sem napíšete Váš názor, já Vám ho neberu, ale od posuzování tu byla porota a ta určila vítěze takhle, takže asi je pořadí správné. Mě to připadá, že jsi chcete akorát splnit limit přísvěvků na den.

 

Pan Šafář má pravdu. Od posuzování byla porota. Výroba domku zabrala určitě více času, než odpadkového koše-podle mého názoru je výsledek spravedlivý.

 

@mstanke: Je to tak. Porota snad ví co dělá ne?! Mě osobně se domeček líbil více než odpadkový koš. Ale co by mě zajímalo...je jak tam Pan Šafář píše že je to zabespečené...Vdyt PC je pod proudem... sice 12v ale pokud vím u těchto modelů je možné že se přes chránič může vyskytnout na pár vteřin fáze na kostře..Tudíž si myslím že Je to krásný nápad..Musel dát hodně práce, ale s dětmi by to nemělo mít nic společného..:-)