Všechny komentáře k článku:Vyhlášení vítězů: Soutěž o nejoriginálnější počítačovou skříň
Michal Šafář
Gratuluji! První místo si zasloužíte. Užívejte výčep s mírou ;)
@Brave: Tak tak, gratulace i z mé strany. Když jsem viděl poprvé ten domek, tak jsem tušil, že to bude vítězný příspěvek, výhra je zasloužená!
@anguilla: ten domek by měl dostat ještě soudek navíc jako bonus! je to opravdu super nápad... gratulace
@mtmccox: Jenze zvire ve skrini uz tu nekolikrat bylo - treba muj kralik - ale ten popelnik byl opravdu originalni - je to takto spravedlive.
@einstejn: Je fakt, ze to muselo dat hodne prace, ale co by Cech neudelal pro takovouto prvni cenu :D
@gullman: Dobrý večer, děkuji za gratalace, jinak nazdraví se výčep bude hodit určitě. A především na moji dcerku, bez které by mě to nenapadlo vyrobit. Šafář
@bmw325: Ano líbíl a líbil se natolik,že vaše 1.místo je zasloužené.Gratuluji i ostatním soutěžícím.Soutěž byla srandovní a by se naco dívat:D.Váš výtvor byl nej:)
@bmw325: Od začátku mi bylo jasné, že je to skvělý nápad. Bál jsem se, že přijde něco lepšího, ale zároveň doufal, že něco podobně promyšleného. Ostatní nápady byli také dobré, ale Váš byl tak o půl třídy lepší.
Gratulujem
Gratulujem vyhercom i ked sa vlastne sutazilo len o 2. a 3. miesto. Prve miesto bolo jasne :)
@kikloop: Souhlasím, že když sem videl domek tak sem si rekl že tohle to vyhraje:) a ten popelník je taky výbornej napad, navíc ho lidi na te zastavce evidentne opravdu vyuzivaji.
První místo
ten odpaďák by si zasloužil prvním místo
@louwie: Dovolte mi abych reagoval na Váš názor, je hezké, že sem napíšete Váš názor, já Vám ho neberu, ale od posuzování tu byla porota a ta určila vítěze takhle, takže asi je pořadí správné. Mě to připadá, že jsi chcete akorát splnit limit přísvěvků na den.
@louwie: Pan Šafář má pravdu. Od posuzování byla porota. Výroba domku zabrala určitě více času, než odpadkového koše-podle mého názoru je výsledek spravedlivý.
@mstanke: Je to tak. Porota snad ví co dělá ne?! Mě osobně se domeček líbil více než odpadkový koš. Ale co by mě zajímalo...je jak tam Pan Šafář píše že je to zabespečené...Vdyt PC je pod proudem... sice 12v ale pokud vím u těchto modelů je možné že se přes chránič může vyskytnout na pár vteřin fáze na kostře..Tudíž si myslím že Je to krásný nápad..Musel dát hodně práce, ale s dětmi by to nemělo mít nic společného..:-)
Kocour
ja bych dal na prvni misto toho cerneho kocoura
@sioga: Ja, narozdil od minule souteze, souhlasim s vyhlasenim a sam bych to udelal stejne - je to spravedlive takto.
@sioga: njn, vse ve stylu "nacpat tam roztomile zviratko a ono se to poda" priste jiste vyhraje pednicka s miminem, krabicke se stenatkem :(
Sakra
Sakra, myslel jsem, ze budu treti ze tri a on na posledni chvili pribyde popelnik, ktery je 100% lepsi nez muj vytvor :)
Děkuji všem za podporu! Šafář
Dobrý den, chtěl bych poděkovat všem ,,mým" příznivcům za jejich komentáře. Děkuji. Michal Šafář
Díky:)
díky za kladné ohlasy a gratuluju oboum dalším vítězům... Kocour zdraví a děkuje za krásné třetí místo:)
Dobrej nápad
na co si kupovat gril, když tohle je naprosto jednoduchý a navíc to spoustu lidí i pobaví a jak je vidět, tak se to líbí a funguje. Good work!
Blahopřeji ostatním výhercům....Šafář
Dobrý večer, zapomněl jsem poblahopřát ostatní vítězům, jejich nápady byly velmi zajímavé a promakané, fakt hezké výtvory! ještě jednou děkuji za komentáře a oznámkování měho výtvoru.... Jinak se ptám CZC, protože určitě výherce bude zajímat ( samozřejmě i mne), jak se k nám ceny dostanou? Pošlete je poštou? nebo jak? Děkuji za odpověd. Michal Šafář
...
Jako vítěz 2. místa gratuluji soupeřům :-) Domeček byl skvělý. První místo má jistě zasloužené. Měl jsem ještě jeden nápad jak využít PC skříň, ale technicky jsem ho v krátkém časovém úseku nestihl uvést do reality. Snad jindy...
...
skvělé nápady. gratuluji výhercům