Všechny komentáře k článku:Vyhlášení výsledků: Za fotografie a videa můžete vyhrát zajímavé ceny

Gratuluji

Gratuluji všem 10ti výhercum, určitě si to zaslouží a přeji aby si své ceny parádně užili :).Otázka na CZC: Budou zde "vystavěny" výherní screeny?

 

@DesSicated: Také gratuluji a prřipojuji se k žádosti o vystavení výtězných screenů

 

@cacanovotny: Taky by mne zajímalo jak to vypada abych se mohl inspirovat třeba pro příští soutěž :) tahle mi nějak nesedla ... jinak přeji veselé předčasné vánoce.

 

@cacanovotny: Výherců gratuluji a k této žádosti se připojuji také

 

@zemanjan@volny.cz: Také bych rád výherní "příspěvky" viděl určitě by stálo za to je sem někde umístit. Jinak sláva vítězům, doufám že si ty ceny užijí (některé z nich bych si užil taky dost rád :D )

 

@mtmccox: Určitě by to bylo dobré.. ostatní by se mohli inspirovat.. Gratuluji

 

@kinmen: CONGRATULATION i za me ! :o)

 

@Moroc.Michal: Taky gratuluju. Jinak super ceny. Řekl bych, že dost lidí poslalo foto a videa.

 

@rehhi: no z toho vyplyva, ze vela ludi ma Visty a ze vela ludi akoze upravovalo fotografie pomocou programov ako je například Movie Maker, DVD Maker, Windows Fotogalerie nebo Windows Live.

 

@davidisko: ale inac gratulujem a ja vyhercom k peknym cenam

 

@rehhi: Gratuluji a tímto také apeluji na CZC za uveřejnění vítězných screenů...

 

@chares: podobne, rad by som sa na to pozrel. Gratulujem vitazom

 

Transparentnost

Taky se přidávám pro přidání výtězných screenů, aby i uživatelé mohli porovnávat kvalitu práce spoluuživatelů.

 

Pochvala CZC za vyber cien

Chcel by som pochvalit CZC za vyber vyhier, nielen ich zlozenim, ale co je dolezitejsie, aj ich cenou, ani jeden z danych produktov nepresahuje cenu 10 000Kč, cize je tu dobra sprava pre vyhercov, nemusia podavat ziadne danove prizanie a odvadzat neprijemnu 20%tnu dan z vyhry. Gratulujem vyhercom. Podla slovenskeho danoveho zakonnika musi usporiadatel sutaze informovat vyhercu o skutocnej obstaravcej cene aby podla nej mohol podat danove priznanie, a tu by som sa chcel spytat ci mate aj vy tu povinnost udavat obstaravaciu cenu vyhry. Dakujem

 

Gratulace

Také se připojuji. Všem přeji ....Užijte si výhru