Všechny komentáře k článku:Vyhlášení výsledků: Za fotografie a videa můžete vyhrát zajímavé ceny
Gratuluji
Gratuluji všem 10ti výhercum, určitě si to zaslouží a přeji aby si své ceny parádně užili :).Otázka na CZC: Budou zde "vystavěny" výherní screeny?
@cacanovotny: Taky by mne zajímalo jak to vypada abych se mohl inspirovat třeba pro příští soutěž :) tahle mi nějak nesedla ... jinak přeji veselé předčasné vánoce.
@zemanjan@volny.cz: Také bych rád výherní "příspěvky" viděl určitě by stálo za to je sem někde umístit. Jinak sláva vítězům, doufám že si ty ceny užijí (některé z nich bych si užil taky dost rád :D )
@rehhi: no z toho vyplyva, ze vela ludi ma Visty a ze vela ludi akoze upravovalo fotografie pomocou programov ako je například Movie Maker, DVD Maker, Windows Fotogalerie nebo Windows Live.
Transparentnost
Taky se přidávám pro přidání výtězných screenů, aby i uživatelé mohli porovnávat kvalitu práce spoluuživatelů.
Pochvala CZC za vyber cien
Chcel by som pochvalit CZC za vyber vyhier, nielen ich zlozenim, ale co je dolezitejsie, aj ich cenou, ani jeden z danych produktov nepresahuje cenu 10 000Kč, cize je tu dobra sprava pre vyhercov, nemusia podavat ziadne danove prizanie a odvadzat neprijemnu 20%tnu dan z vyhry. Gratulujem vyhercom. Podla slovenskeho danoveho zakonnika musi usporiadatel sutaze informovat vyhercu o skutocnej obstaravcej cene aby podla nej mohol podat danove priznanie, a tu by som sa chcel spytat ci mate aj vy tu povinnost udavat obstaravaciu cenu vyhry. Dakujem
Gratulace
Také se připojuji. Všem přeji ....Užijte si výhru