Všechny komentáře k článku:Vyhlášení výsledků: Získejte od Czech Computer notebook zdarma

Kolik soutěžilo?

Jenom ze zajímavosti. Bylo by možné uveřejnit kolik lidí/ntb se účastnilo soutěže?

Možnosti
12 reakcí
poslední 1. 1. 2009 20:41

Dobrý den,děkuji za příspěvek. Je mi líto, ale počet Vám nemohu prozradit. Nebylo by to taktické z obchodního hlediska. Děkuji za pochopení.přeji hezký denStanislav Gaj
ředitel společnosti

 

@Stanislav Gaj - CZC: Zatracený marketing :-(

 

@CarteroGS1: spíš zatracený obchodní hledisko :-(

 

@Stanislav Gaj - CZC: Zase na druhou stranu proč se nepochlubit kolik zákazníků máme, že? No a k té taktice soutěže... Průhlednost nade vše. Osobně si myslím, že když už je tajné, kolik lidí soutěžilo, tak to není soutěž v pravém slova smyslu. Spíš distribuce ne? A to pak tam to obchodní hledisko máte.
Každopádně nejsem škarohlíd a výherci patří náležitá gratulačka :)

 

Alespoň 3 :-D
já koupil 2 a jelikož sem nevyhrál tak vyhrál ten třetí :-D:-D

 

@dr MARTINS: podle me jich soutezilo hodne moc a vyhrat bylo velke stesti, blahopreji vitezi

 

@einstejn: bylo to o štěstí, né těžké, ale o štěstí...

 

@fmx rider: Myslím, že výherce není smrtelník jako my, ale nějaký ředitel firmy, kterých těch notebooků koupil více... Pokud ne, gratuluji.. :)

 

@DJ.Gumag: Taky si myslim a mozna neni i nahodou ten NTB levnej ale je to treba nahoda nevim jinak GRATULACE a skoda ze sem nevihral jaaa :D

 

@DJ.Gumag: Dobrý den,ne pán koupil jeden NB pro sebe :-)
Navíc u losování byla státní notářka, aby dohlížela na regulernost. hezký denStanislav Gaj
ředitel společnosti

 

@dr MARTINS: já si taky koupila notebook, takže jsme byli 4 :-)

 

@dr MARTINS: 5 já si ho taky koupil :-)