Všechny komentáře k článku:Vyhlášení výsledků: Získejte od Czech Computer notebook zdarma
Gratulace
jó, tak to gratuluju a ať slouží 8o)
@radimekk: Chápu, že dáváte mínusy těm, co pod první gratulaci napíšou ještě desetkrát, že gratulují, ale hned první gratulaci? Copak je něco špatnýho, když se pogratuluje výherci soutěže? Je to ubohý!
@radimekk: presne tak.a ja taky gratuluju.je to parada vyhrat notebook.vyherci preji at si ho poradne uzije..
@Topiks: Gratuji výherci, i těm co poušely stěstí vyhrát.Nvm kolik procent bylo na jednoho člověka, k výhře,ale od CZC to byla další pěkná Soutěž v řadě:)Pro czc velké +.
Congratulation
Gratuluju, taky by se mi hodil :D
@vasula: Ke gratulaci se přidávám a lituji, že ten výherzce jsem nebyl já, ale to už je teď fuk, stejně s tim nic nenadělam...
Diskuse
Tady to vypada na dalsi diskusi, kde se sbiraji body...
@bioxx:
nic nenaděláš, jediný řešení je prostě zablokovat pozitivní/negativní hodnocení a nazdar.
jinak se též přidávám ke gratulaci...
@KuceraKarel: fakt puberťáci.. už mě to vytáčí... děláte b*bce sami ze sebe!!! žádám tímto CZC aby už s tím něco udělalo... tohle nikam nevede toto bezúčelové hodnocení..
@bioxx: No, obody ani tak nejde jako o gratulaci a poblahopřání že jse stal vítězem a měl štěstí... :) já jsem si také ne uplně kvůli této soutěži zakoupil NB ASUS F7L-7S092E a pokusil štěstí, ale nevyšlo to zas tolik toho nelituju neříkám že by jse mi nehodil :) dobrá soutěž snad se objeví nějaká podobná aby jsme měli proč soutěžit a nakupovat :)
Kolik soutěžilo?
Jenom ze zajímavosti. Bylo by možné uveřejnit kolik lidí/ntb se účastnilo soutěže?
@31vi5:
Dobrý den,děkuji za příspěvek. Je mi líto, ale počet Vám nemohu prozradit. Nebylo by to taktické z obchodního hlediska. Děkuji za pochopení.přeji hezký denStanislav Gaj
ředitel společnosti
@Stanislav Gaj - CZC:
Zase na druhou stranu proč se nepochlubit kolik zákazníků máme, že? No a k té taktice soutěže... Průhlednost nade vše. Osobně si myslím, že když už je tajné, kolik lidí soutěžilo, tak to není soutěž v pravém slova smyslu. Spíš distribuce ne? A to pak tam to obchodní hledisko máte.
Každopádně nejsem škarohlíd a výherci patří náležitá gratulačka :)
@fmx rider: Myslím, že výherce není smrtelník jako my, ale nějaký ředitel firmy, kterých těch notebooků koupil více... Pokud ne, gratuluji.. :)
@DJ.Gumag: Taky si myslim a mozna neni i nahodou ten NTB levnej ale je to treba nahoda nevim jinak GRATULACE a skoda ze sem nevihral jaaa :D
@DJ.Gumag:
Dobrý den,ne pán koupil jeden NB pro sebe :-)
Navíc u losování byla státní notářka, aby dohlížela na regulernost. hezký denStanislav Gaj
ředitel společnosti
Veselé Vánoce
Gratuluji a přeji hezké předčasné vánoce :) takovýho ježíška bych si taky přál.
@mgiel: Také se přídávám ke gratulaci, ale typuji, že člověk, který tento notebook vyhrál asi bude velkoobchodník nebo tak... Zvyšuje to možnost výhry atd...
NB
Preju mu to, ale myslim ze NB sel vybrat i lepe, tenhle je za tu cenu nic moc...
@PA-CK: No mas pravdu ze ted uz s tim nic nenadela... Ale za tu cenu se da koupit dvoujadro s 2GB ram, vetsim HDD a jeste od kvalitnejsiho vyrobce...
@SirIndy: Extensu 5220 jsem měl rok a naprosto bez problémů, hrál jsem na ní hry, chatoval..... notebook mi šel půl roku v kuse v chodu (noční stahování) a byl nošen do školy, kde jsem s ním dále pracoval... Notebook to špatný není, ale na hry mam Aspire 5930G
Obráze
Nějak jsem nepochopil proč tam je notebook od IBM, myslím že k konkrétnímu výherci by sedlo dát obrázek jeho notebooku a ne nějaký obecně.
Kolik jich asi bral :)
ing. Jiří Znamenáček- Marksound Praha 11
Výroba elektromotorů, generátorů a transformátorů
Závist
To tak všichni závídite nebo proč mají dáváte tolik záporných bodů???
Spekulacie
Ja myslim ze akekolvek spekulacie su zbytocne vyhercovi gratulujem
...
Je to naprosto jeho věc jaký si vybral NB...nejhorší je to,že to někdo asi nemůže unést a davá negativní komentáře...souhlasim s z předcházejícím komentářem že je to zkrátka ubohé...