Všechny komentáře k článku:Vysokokapacitní a extrémně kompaktní flashdisky zamířily do Czech Computer

Ach ty názvy

Nic proti,články se mi to na CZC moc líbí,ale co ty názvy?
...V těch se autoři opravdu vyznamenávají. Například "Klávesnice za babku" jedná se o klávesnici za 1250. Nebo
"...přehrávač za 2 tisíce" Ve skutečnosti stojí o dalšího půl tisíce víc.
A teď tohle? Vysokokapacitní? Max. 8GB Nevím jak vy,ale já si pod pojmem vysokokapacitní představím teda jiné hodnoty.

Možnosti
2 reakce
poslední 31. 1. 2009 15:10

Opravdu. Presne takhle vypada bulvarni nadpis. Pritom to je to dnes s beznou kapacitou, bezne velka flashka. Akorat je docela pekna.

 

@Skic: tak tak, clovek by cakal 32 az 64 GB a ono tam je maximalne 8