Všechny komentáře k článku:Vysokokapacitní a extrémně kompaktní flashdisky zamířily do Czech Computer
Produkt ok, ale ten clanek?
"Tento konkrétní model disponuje kapacitou 2 GB, tedy ve většině případech dostatečnou."
"Vysoká disková kapacita Vám umožní uložit veškerá potřebná data.."
"Výhodou flash disků je kapacita dostačující k libovolným účelům.."
"Díky USB rozhraní není potřeba žádné externí napájení nebo baterie.."Omlouvám se jestli jsem citlivka, ale těmhle ocitovaným marketingovým frázím se musím smát. Vychvalování, že 2GB stačí na všechno a jak je úžasné, že tahle fleška nemá drát do zásuvky... :)Jinak design proč ne, vypadá že se krásně schová v peněžence.
Pokud se podíváte na nabídku kterou inzerují na konci článku, zjistíte že nabízejí 2,4 a 8gib flash disky. Přeji pěkný den.
2GB na prenaseni dokumentu a podobnych veci staci. Ale pokud chces prenaset instalacky her, filmy(HD ripy,DVD) a podobne veci tak samozrejme budes potrebovat flashku s vetsi kapacitou nebo rovnou externi disk
osobně bych se taky přikláněl za uvádění, spíše než marketingových lákadel, praktických zkušeností, názorů nezaujatých odborníků apod. A pokud se nepletu, extrémně kompaktní flashdisky s podobnými kapacitami už jsou minimálně rok v prodeji přímo zde na CZC. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45515
2GB mi často opravdu nestačí, stačí jen přenášet trochu hudby, popřípadě nějaký filmek a hned je paměť pryč. Na normální používání bych viděl už ty 8GB flešky.
JJ, sou to kydy. Přijde mi dosti podezřelý, že u rychlostí uváděj jen Diamond D603 a né jaká kapacita. Ono neni moc běžný aby měly od 2 do 8GB stejný rychlosti. Neustálý omílání kompatibility s USB 1.1 by po víc jak 10 letech jeho nepoužívání mohlo přestat. A ta kapacita dostačující k libovolným účelům to je taky pecka. Po pravdě velikost a rychlost(samozřejmě ne zas nějakej šnek) je mi šumák protože 8GB je stejně tak "málo" že vyšší rychlost uspoří tak 10sec. Mít 32GB tak už chci rychlost ale takhle..zbytečnost
Přijde mi že posledních pár nadpisů a článků je snad vtip, perly v tomto jsou také dobré. Opravdu nevím kdo jim to píše. Mě osobně 2Gb už pár let nestačí.Ještě mne pobavil nadpis: D-Link: Čím víc antén, tím víc Wi-Fi.
A článek: Razer Arctosa: Profesionální herní klávesnice za babku, je o tom jak skoro nic nenapsat a pokud možno moc neukázat.