Všechny komentáře k článku:Wibrain ukázal Atomem poháněnou sérii i1

Hračka

Hmm, vypadá zajímavě, ale ocenil bych třeba vestavěný nebo přídavný GPS modul a ta bílá barva..

Možnosti
12 reakcí
poslední 5. 10. 2008 18:02

souhlasim, barva to docela kazi, a navic by mne zajimalo co je ten "cerny ctverec" vpravo dole. Jinak mozna uz moc minimalizuuji, nebot si nedokazu jak sše na te klavesnici bude dat psat, kdyz ty pismenka vyadaji tak male.
Jinak GPS-ku by to urcite sneslo :)

 

@capule: Ta barva je fakt humus...

 

@nodworld: MĚ SE BARVA DOCELA LÍBÍ, TAKOVÁ DNEŠNÍ KLASIKA

 

@louwie: barva ujde ale rychle se uspini a nevypada to pekne. treba cerna by vypadala lepe. gps by se tam hodilo

 

@einstejn: Hlavně aby nebyla lesklá kvůli mastným upatlaným stopám od prstů.

 

@capule: Myslím že ten "černý čtverec" bude mini touchpad.

 

@Vladimir%1: to JE touchpad...;-)

 

@martinmaster: to abych si ořezal z prstu kus masa,jinak se mi tam ten prst nevleze

 

@veteran13: no, presne, je to maly a tak budes muset porad zvedat a posouvat prst a nebo to bude mit nizsi citlivost a bude to nepresny

 

@capule: Bílá je naopak pěkná ;)
To čtverec je samozřejmě touchpad.

 

@capule: Ta ploška je touchpad... Touchpadíček.

 

zajimavé, že na fotce je bílí, když v seznamu novinek má barvu černou, že by to byl chameleon? :-D