Všechny komentáře k článku:Wibrain ukázal Atomem poháněnou sérii i1
Hračka
Hmm, vypadá zajímavě, ale ocenil bych třeba vestavěný nebo přídavný GPS modul a ta bílá barva..
souhlasim, barva to docela kazi, a navic by mne zajimalo co je ten "cerny ctverec" vpravo dole. Jinak mozna uz moc minimalizuuji, nebot si nedokazu jak sše na te klavesnici bude dat psat, kdyz ty pismenka vyadaji tak male.
Jinak GPS-ku by to urcite sneslo :)
@louwie: barva ujde ale rychle se uspini a nevypada to pekne. treba cerna by vypadala lepe. gps by se tam hodilo
@veteran13: no, presne, je to maly a tak budes muset porad zvedat a posouvat prst a nebo to bude mit nizsi citlivost a bude to nepresny
zajimavé, že na fotce je bílí, když v seznamu novinek má barvu černou, že by to byl chameleon? :-D