Všechny komentáře k článku:Windows 7 jsou zdarma ke stažení na webu
Nejde DVD mechanika
Dneska jsem zap. WIN 7 Ultimate a zničeho nic se ztratila mechanika a hlásí toto chyb. hlášení:Systému Windows se nepodařilo ověřit digitální podpis ovladačů vyžadovaných pro toto zařízení. Při předchozí změně hardwaru nebo softwaru mohl být nainstalován soubor, který je nesprávně podepsán, je poškozený nebo se může jednat o škodlivý software z neznámého zdroje. (Kód 52)Prosím nemá někdo radu... ??? dkuji
Mam naprosto stejný problém, dokonce mi přestala chodit i virtuální mechanika. Hodila by se mi jakákoliv rada.
to je presne to o cem mluvim, nestahujte! je to k ho...fakt!
spustit regedit (Start - spustit - regedit
najít položku - HKEY_LOCAL_MACHINE\ SYSTEM\ CurrentControlSet\ Control\ Class\ {4D36E965-E325–11CE-BFC1–08002BE10318}
odstranit položku LowerFilters (v případě že je tam položka UpperFilters tak i tuto položku).
restartovat PC
Mám stejný problém s televizní kartou od leadtek, zkoušel jsem snad všechno, ale nic nezabralo, tak jsem zkusil tu poslední možnost s registry, ale položka LowerFilters (ani upperfilters) tam není ... jedná se o čistou instalaci win 7 ultimate 64bit, můžete mi někdo poradit co v takovém případě udělat aby to nechtělo podepsaný ovladač?Podařilo se mi ho nainstalovat když jsem při spuštění kontrolu podpisů vypl (F8) ale při normálním spuštění ho windows zablokují kvůli podpisu.
Na tento problém jsem právě taky narazil. Máte někdo řešení? Řeším to pod WIN7 64bit. Stejná hláška s kódem 52.