Všechny komentáře k článku:Windows Vista: až 35% uživatelů přechází na Windows XP

Vista ? Ne diky!

s kazdym dalsim operacnim systemem od 'vrahu z volstrytu' pribyva duvodu proc prejit na linux :Pa ted me muzete ukamenovat, ze na tom nejedou zadny poradny hry :)

Možnosti
3 reakce
poslední 22. 8. 2008 21:41

no je pravdou co se týče napadávání a jiné je linux na tom líp. Ale to není moc ochranou ale spíše tím, že winy má vícero lidí. roto tolik útoků a hrozeb. Kdyby vše bylo naopak, více linuxu něž-li winu linuxy by byly ty co jsou napadávány.Navíc v dnešní době se PC s Widlema dá krásně zabezpečit. Člověk musí vědět jak na to.
Záplaty a jiné jsou u všech programů protože člověk je tvor omylný (a chybička se někdy objeví) a vynálézavý. V porovnání linux vs microsoft. Je to nastejno. Záleží na tom co člověk či firma od PC vyžaduje.Vemte si z toho co chcete, stejně je to jen filozofování, které navíc nikam nevede, protože lidi mají klapky na očích a jak jsem řekl... jsou jako ovce, které se pachtí za stádem.

 

@sico_007: Mate pravdu ze debat na toto tema uz bylo popsano nekoli kGB na ruznych forech takze to necham byt, vsak ...myslim si ze cim vic se bude M$ snazit zabezpecit svuj OS vuci 'upirateni' tim spise se casem lide obrati treba ba Apple nebo jine alternativy. I kdyz vystrnadit M$ z pozice podilu poctu uzivatelu neni hudba pristich 5 let.Ja sam pouzivam v praci M$ XP protoze to tak pouziva cely korporat, avsak stejne tak jak nekdo miluje Windows tak ja nedam dopusit na UNIX/Linux :)jsem opravdu velice zvedavi na M$ Se7en a to myslim pozitivne, pokud me "kluci' z Redmondu dokazi presvedcit ze jejich OS splnuje pozadavky ktere ja od OS pozaduji, tak jedine dobre :)

 

@slick83: Přesně tak. Mám LINUX (UBUNTU) a jsem spokojený. Na práci ideální systém který má všechny potřebné věci a navíc je zadarmo. A co se týče Ubuntu s Compiz Fussion(také známí jako BERYL) vypadá daleko graficky lépe než Windows Vista.