Všechny komentáře k článku:Z aplikací Microsoft Office jsou v Česku nejznámější Word a Excel

Automaticky Office

Taky jsem si myslela, že když jsme si koupili NB s nainstalovanýma Win, tak že bude Office součástí.... no nebyly, nyní už vím, že se kupují zvlášť.....ale Open Office nám zcela stačí.

Možnosti
2 reakce
poslední 19. 1. 2009 23:26

já sem nějak z office na nějakou chvíli přešla na open office a hroznej nezvyk, takže jedině office. Open office mi prostě moc nesedí... :) Ale to záleží na každym, někomu to stačí bohatě a office mu přijdou zmatený

 

@smeagol.gollum: Open office jsou téměr stejný s MS office 2003, jen mají jinak uspořádaná tlačítka a pár názvů funkcí jinak je to skoro jedno a to samý;)Mě se OO líbí, ale jejich první start je docela dlouhý.