Všechny komentáře k článku:Z aplikací Microsoft Office jsou v Česku nejznámější Word a Excel

Heh.

Já to využívám stejně jen jako word pro tisk dokumentů. :) Sám toho málo kdy něco napíšu. A kdyžtak je tady Open Office, že ? :)

Možnosti