Všechny komentáře k článku:Začal INVEX 2008

INVEX - hořké vzpomínky na minulost

Tak zkušenost přímo z Brna - po pondělní návštěvě bohužel nechápu, za co jsem zaplatil vstupné. Pár stánků, pár lidí, naprosto MRTVO.
Vzhledem k publicitě všude v médiích - bída - nic než bída...
Chystá-li se sem někdo z větší dálky, upřímě jej lituji..

Možnosti
2 reakce
poslední 8. 10. 2008 17:19

Musím jen potvrdit tuto smutnou skutečnost - INVEX 08 stojí za nic a opravdu se na něj nevyplatí jezdit...

 

@dennydoom: Tak já se tam chystám zitra, škola mě to proplácí, takže by mě tolik nebolelo, když by mě tam nic nezaujalo. Kolem kamer a foťáků se motám, takže snad to bude aspon trošku zajímavé