Všechny komentáře k článku:Začal INVEX 2008

Propadák

Po minulem roku, kdy jsem si invex docela uzil, je tento rocnik krokem k zaniku Invexu. Jeden nezaplneny Invexovy pavilon V (G1 - pouze konference), pul pavilonu Digitexu ...........skoda psat dal
PS: registrovany vstup do pavilonu V pro odborne dny se v pondeli vubec nekontroloval

Možnosti
3 reakce
poslední 12. 12. 2008 8:13

Tak tak... dneska jsem tam byl a uplne me to znechutilo... vystavovatelu zlomek oproti tomu, co pamatuju, kdyz sem tam byl poprve (5 nebo 6 let dozadu), vsude bordel (tuny letaku po zemi), pubertaci, kteri tam evidentne kvuli IT nejsou... No proste priste uz na to kaslu.

 

@sumix: Taky jsem tam dneska byl a opravdu tam skoro nic nebylo.
Tesil jsem se ,ze tam najdu firmy jako Intel,AMD,ATI,Razer,Logitech a ani jedna firma tam nebyla.
Jedine ASUS a NVidia a to je dost malo.V dvou pavilonech vubec nic nebylo.
Souhlasim s vami ,ze je to propadak.

 

@R4YNE8: Byl jsem tam ve středu hnal jsem se přes půl republiky a musím říci že to za to fakt nestálo jestli to bude tak i příští rok tradice jménem Invex skončí.. Pak si ty předražený pavilony budou moci narvat možná tak vietnamcema a udělat z toho tržnici xDDD