Všechny komentáře k článku:Začal INVEX 2008

Noo....

Včera přijedu na invex plný očekávání a co se nestane, nikde ani zmínka o tom že by mě někam s mym již předem reglim lupenem neměli pustit, ani na potvrzení, kde byli podobné věci vypsané a když přijdu k pavilonu INVEXU V, tak mi řeknou že tam nesmim, samozřejmě tam bylo nejvíc věcí, ale co se dá dělat, doufám že to za rok bude lepší

Možnosti
1 reakce
poslední 7. 10. 2008 17:48

No ja tam jedu zitra, mj mrknout se na tu soutez CR vs SR v overlockingu, tak se budu tesit co vsecko predvedou a treba se i neco noveho priucim :) A ten Digitex je taky hodne zajimava vec pro ty, co se motaji kolem kamer a fotoaparatu.. :)