Všechny komentáře k článku:Začal INVEX 2008

NEEE

Na invexu jsem byl několikrát před pár lety, je vidět že tenhle veletrh začíná dost ztrácet prestiž i vystavovatele, snaží se to zachránit pavilonem s hrama a tak, pro odborníky tohle asi není že, no třeba to letos zlepší:)

Možnosti
2 reakce
poslední 7. 10. 2008 22:33

Já tam nebyl nikdy, chtěl bych se tam podívat, ale naše škola, snad jediná v okolí, tam nejede. Skoro všechny ostatní jo, jen naše ne. Nikdo známej tam nejezdí, takže timhle způsobem se tam taky nedostanu, vlak-bus, no, v jíznídch řádech sem levej a cestovat takhle mě ani nebaví, ani se mi nechce, autem bych moh, ale podle našich nejsem dost "vyježděnej" a samotnýho mě tam prostě nepustěj a oni tam nechtěj, protože nejsou žádný fandové moderní techniky. Docela mě to štve, ale jinou možnost, jak se tam dostat nemám. Snad někdy jindy.

 

@niemand-nobody: Ty tam ve skutečnosti nechceš, máš tu jen samý výmluvy, na jízdní řády jsi možná levej, ale je IDOS, ten ti najde cokoliv.