Všechny komentáře k článku:Základní deska, která „miluje“ vaše operační paměti

Paměti

Nevím zda je dobré, dělat desku ze dvěmi druhy pamětí.Každý si vybere desku s pěmětmi, které chce nebo které má doma, aby nemusel měnit a dokupovat,ale možná to má své mouchy i +.Ale jako deska je pěkná.Uvidíme jaká bude taky cena.Vypadá dobře.

Možnosti
3 reakce
poslední 26. 8. 2008 13:45

rekl bych ze neni, z predchozich pocinu kde byli DDR1 a DDR2 na jedne desce typuju ze to bude stejnej propadak, poruchove, nestabilni a drahe, soucasne C2D/Q nijak DDR3 oproti DDR2 nevyuzivaj, narust vykonu je daserict nicotnej, takze vymenit v budoucnu DDR2 moduly za DDR3 moduly u takoveto desky bude zbytecnost, jen vyhozene penize ktere nic navic neprinesou, vetsina tech desek s DDR1/2 stejne skoncila na reklamacich a davali zane novejsi cipset us jen s DDR2, nebo naprani starsi cipset s DDR1 ve stejne cenove hladine

 

@Shap: Je to zbytečnost, jak říkáš. Lepší je koupit rovnou celou platformu(i7 + ddr3)..

 

@Sow@_red: Ano, přesně tak, myslím že dokud si lidé kupují C2D a jsou tu levné DDR2 tak to také tak zůstane, ddr3 přijdou fakt až díky nehalemu kdy nás Intel a pak i AMD bude do novým pamětí tlačit