Všechny komentáře k článku:Základní deska, která „miluje“ vaše operační paměti
"Memory Lover"
Tak to mam "Memory Lover" desku, akorat ne od MSI ale od Gigabytu a bez reklamniho HIPE :o) tudiz zalevno
http://www.gigabyte.eu/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=2740
To sic ano, chipset je už ale starší, a k tomu P45 nabízí hodně výhod (kondenzátory, chlazení, úspora energie).
6 pamětí má dost desek. To bylo už za ddr1/ddr2. Tady je originální těch 8.
@AggramarAvenger: a ted doopravdy: kolik lidi to vyuzije ? :D vetsina lidi jede stale na Win XP a ty vice jak 3GB nevemou (nejsem si jisty jak je to s SP3 zda to neopravil) ale i tak je tolik slotu zbytecnost...leda by to obsadil samymi 512MB pametmi ;-)
@veteran13: 32bit systém využije pro své potřeby max 3,2-3,5GB RAM. I když v dnešní době současných PC už asi není nutné dávat 32bit WIN. Zase na druhou stranu NTB s 512-1GB Ram a celeronem nebudou pro Visty to pravý.