Všechny komentáře k článku:Základní deska, která „miluje“ vaše operační paměti

"Memory Lover"

Tak to mam "Memory Lover" desku, akorat ne od MSI ale od Gigabytu a bez reklamniho HIPE :o) tudiz zalevno
http://www.gigabyte.eu/Products/Motherboard/Products_Overview.aspx?ProductID=2740

Možnosti
9 reakcí
poslední 10. 10. 2008 15:19

To sic ano, chipset je už ale starší, a k tomu P45 nabízí hodně výhod (kondenzátory, chlazení, úspora energie).

 

@mtmccox: kondenzátory nesouvisi s chipsetem :))

 

6 pamětí má dost desek. To bylo už za ddr1/ddr2. Tady je originální těch 8.

 

@AggramarAvenger: a ted doopravdy: kolik lidi to vyuzije ? :D vetsina lidi jede stale na Win XP a ty vice jak 3GB nevemou (nejsem si jisty jak je to s SP3 zda to neopravil) ale i tak je tolik slotu zbytecnost...leda by to obsadil samymi 512MB pametmi ;-)

 

@StapL3r: Sp3 to určitě neopravil. Paměť na klasických xp je omezena 32bit prostředím..

 

@Sow@_red: pokud se nepletu tak 32bit systém využije 4 GB a nejenom 3,kdyžtak mě opravte

 

@veteran13: 32bit systém využije pro své potřeby max 3,2-3,5GB RAM. I když v dnešní době současných PC už asi není nutné dávat 32bit WIN. Zase na druhou stranu NTB s 512-1GB Ram a celeronem nebudou pro Visty to pravý.

 

@blackskull: limity přímo od zdroje:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa366778.aspx

 

@blackskull: aha tak to se omlouvám za chybu