Všechny komentáře k článku:Základní deska, která „miluje“ vaše operační paměti

Mno zajímavé ale ...

Zajímavý nápad, ale raději si koupím pořádnou desku na DDR2, než takový obojostroj :) Nemám moc takové kombi věci rád.
BTW než přijde na řadu DDR3 s tím jeho ne zrovna velkým nárustem výkonu oproti DDR2, bude při vývoji cen DDR2 schopen začít kralovat trhu až tak po začátku oznamování výrobců o postupném ukončení výroby DDR2 :)

Možnosti