Všechny komentáře k článku:Základní deska, která „miluje“ vaše operační paměti
Spolu?
Asi těžko budou v této desce pracovat spolu DDR2 i DDR3 zároveň?
presne tak..nebudou spolu fungovat...bud pojedou jen ddr2 a nebo jen ddr3
@paja13: jo to je logický ale je to i zbytečný když podporuje oboje najednou. tak když si někdo koupí desku která umí DDR3 a dá za ní o pár tisíc víc, tak tam nebude rvát DDR2
@p3pino:
Trochu zde musim oponovat "Lover desku" ale od Giga, tudiz bez HIPU :) jsem si koupil, jelikoz jsem mel ze stareho compa 2x1GB 800Mhz DDRII a plánuji si koupit DDR3 až klesne cena, tak je tato deska idealni volba, samozrejme rozdil mezi deskou ktera umi jen DDR2 nebo DDR3 nebo oboji je 0,- Kč u gigabytu.
http://www.gigabyte.eu/Products/Motherboard/Products_Overview.a?spx?ProductID=2740
@Survivor: ted koukám, že někdo tady píše o nestabilitě, to možná když byly desky DDR1 a DDR2, ale ted už je to jiný kafe, chová se naprosto stejně, jako jakákoliv jiná deska a to mám přetočený procesor,grafiku,sběrnici a RAMky :o)
@Survivor: A to si vzal kde? DDR a DDR2 spolu NIKDY nechodily. V minulosti nebyly zadne dve pametove technologie pouzitelne zaroven. U SIMM/SDRAM navic "hloupy" TTL/LVTTL stabilizator odpravil SDRAM kdyz do po detekci SIMMek pustil napajel 5V (SDRAM 3.3V). ...vlastne, slo to u 30 a 72pin SIMM...ale to je STEJNA technologie, pouze jine provedeni, a uz jsme v ere i386.