Všechny komentáře k článku:Zapomeňte na GTA, je tady Saints Row 2
Hra
vypada to fakt pekne, doufam, ze to bude konkurent gta. snad ale nebude gta propadak. hned bych ji bral. jenom by me zajimala grafika a hardware
@einstejn: uvidíme jak se to chytne,k zahhození to není,ale uvidíme jak natom bude new GTA,pak se uvidí co se bude pařit víc a jaký bude zájem:)
@michal tomastik: nove GTA jsem hral u kamarada na PS3 a musim rict ze je to fakt pekny ze to lidi budou hrat vyce nez tohle ,ale muze to byt treba uplne jinak:)...
GTA věrni zůstanem...
No já radši zůstanu věrný GTA.Nico Belic a jeho slovanský přízvuk je mi mnohem blíž než ten v dnešní době "moderní" afroamerický gangsta styl,podpořený hiphopovým soundtrackem,brrr...
@flanky: Přesně tak skusit to můžež nemusíš jsi to oblíbit...to ti nikdo nenakazje prostě za zkoušku nic nedáš...
@rehhi: jo nápady se kradou jak jen to jde je to už snad v každym průmyslu někdo něco nového vymyslí druhý to kopíruje fakt skvělá doba!
@martin.palme: Nevim presne, ale bude to pred vanoci, to si nemuzou nechat ujit, jaro 2009 je hloupost.
@reunion: Přesně tak, od GTA jsem dohrál všechny tituly, hraju ho od malička, určitě na něj nezanevřu, ale proč nezkusit tuto hru? Osobně mi přijde docela sympatická, která stojí za vyzkoušení :)
@reunion: ja osobne se uz asi rok tresu az to vyjde na pc,posledni mesic je nejhorsi,jsem fanda warezu ale rockstar si s GTA4 dal fakt praci a musim si koupit origos,uz aby bylo 3.12.!!!
@Brave: Jenom to samotne jmeno udela hrozne moc a zvedne ocekavani... Ja uz radeji od her nic neocekavam a rad se pak necham prekvapit, protoze jinak je to v posledni dobe jedno zklamani za druhym...
@NicNebude: pry je hlavni dejova linie hodne kratka. btw ja od her taky uz nic neocekavam, protoze jak je zvykem, ze zacatku to vypada uzasne a az to vyjde, tak je to prumer.
Několik her
Mně to připadá jako mix: GTA, POSTAL, MANHUNT, TEAM FORTRESS (můj subjektivní názor z videí).
Každopádně, doufám že ta hra bude za něco stát, protože jak je známo konkorunce "zlepšuje" produkty a to je pro nás koncové zákazníky jen a jen dobře - na produktu se to podepíše jak kvalitou tak i (snad) nízkou cenou. GTA IV - mám na 360, již jsem ho vlastně )několikrát) dohrál. Je to špičková hra, ale stále je co vylepšovat (menší bugy,...).Snad něco získáme . . .
@556556: ja osobne si myslim, ze to jen takovy ,,risk" ... ze proste zkousi co se chytne a co ne ... kazdopadne me to mile prekvapilo a budu se tesit :-)
Nároky
Víte někdo jaké má hra nároky na HW počítače? Ani na oficiálních stránkách jsem to nikde nenašel.
@CrazyDog: Také bych se ctěl zeptat a částečně si i odpovím - grafika ve vodejích nestojí za moc > nižší HW nároky, takže by to mohlo jít i na slabších PC.
@cacanovotny: podle vydea bych rekl ze to bude o 30% narocnejsi na GK nez v San Andreas a na processor o hodne vice
Názory
Co se týče hratlenosti,možnosti vylepšovat si zbraně,domy,auta a další věci je Saints Row 2 podle mě lepší než GTA,ale grafika se mi z videí zdá nic moc,ale ještě uvidíme,s čím přijde nové GTA.Pak to můžeme porovnávat.
@pepadinho:
Tahle hra vypadá hodně slibně. Uvidíme.
A podle mě grafika není to nejdůležitější. Když mě hra baví, jsme u grafiky hodně tolerantní. Možná je to tim, že už pár her pomatuju. V dobách kdy jsem střílel nestvůry v rozlišení 640*480 s 256 barvama jsem se taky bavil prefektně.
GTA fanda
GTA byla moje první hra na minulém PC ... byl jsem ohromen a tak vždy, když výjde GTA si ho musím zahrát...
Uvidíme jak se povedl tenhle díl GTA, podle videí to vypadá dost dobře (grafiku z videa nechci hodnotit).
@marfy2: Tohle ale není GTA, Saint Row s ním nemá kromě nápadu nic společného. Stojí za ním jiná firma.
@tomis.macek: jo, ale GTA je prostě GTA. Jediný co mi na tej hře vaí je, že je až moc nereálná. GTA 4 jsem ještě nehrál a doufam, že do ní tvůrci dali trochu realističnosti
Hmm
No zatim to vypada pekne, jenom nevim nevim, grafikou mi to pripomina GTA:SA, hlavne tim enginem apod.. Jinak by to chtelo urcite vyzkouset, tezko rict jestli to ma na GTA, prece jenom je zabehnutejsi (GTA)..
@Miloš Kalina: no myslim podle toho vydea ze to bude myt mnohem lepsi fyziku hry,ale urcite to take vyskousim:)
@trojjda: to se uvidí.. ale většinou kopie nejsou tak dobré.. True crime: Streets of L.A. taky nebylo tak geniální.. GTAčku mohla zatím podle mě konkurovat akorát Mafia.. tak doufejme že to dopadne dobře
@luukec: Mafie je jasnej favorit :-D Jo jsme na to zvědavej, ale podel videa to vipadá dobře. Pařím SA a říkám jo takovejch funkcí a tady mnohem lepší paráda, určitě ozkouším