Všechny komentáře k článku:Závislost na on-line hrách: umíte se bránit?

Staré hry

Poslední hry, který mi brali byl Prehistorik a Princ..a Dyna, od té doby už nehraju, neboť je to jen ztráta času a radši jdu ven.

Možnosti
7 reakcí
poslední 6. 11. 2008 7:16

Já jsem závislák zase na CS 1.6 vim to a hodlám s tim i něco do budoucna udělat!!
Třeba hrát za lepší ligu!:-)

 

@Anonymní uživatel: cs 1.6 fujj :] cele dny mzourat na to rozliseni 640x480 po 6ti letech jsem ho pul roku uz nehral a trava je hned zelenejsi a obloha modrejsi...

 

@osprey: Teda, nepochopil jsem proč 640*480?? Vždyť CS 1.6 lze hrát na mnohem příjemnějších nastaveních :)

 

@mtmccox: To víš když má doma beztak CRT 15 tak mu tam asi vyšší rozlišení nepoběží :)

 

@antonmax: no ty jses taky dobrej experttakze kdyz ja denne proparim 1-3 hodiny nad tremulousem, coz je modifikace Q3 areny (kam se hrabe superrealnej vychod slunce z Crysisu), tak zakonite mam 15" CRT a PIII-500/256MB RAM/MX440/4,3GB HDD a parim to na VGA rozliseni ???????????? urazet umi kazdej trouba (a ty vis, ze slovem "trouba" myslim "debi1"), no... alespon se profilujes

 

@antonmax: mam 20'' LCD je videt ze jste CS moc nehrali :]

 

@mtmccox: Profici co jsem četl i koukal hrajou v tom nejnižším rozlišení...je to sice samá kostička ale viděj všechno lépe a mnohem rychleji nez ve velkém rozlišení!A tady je důležtá hlavně ryhlost!
Jo a tráva je pořád zelená, to si člověk zapamatuje!:-)