Všechny komentáře k článku:Závislost na on-line hrách: umíte se bránit?

NHL...

NHL a vlastne komplet celou serii sports od EA bych do clanku o zavislosti nedaval. Podle sh*tovosti screenu usuzuji, ze jde o pc verzi :) Prosim o opravu prvniho obrazku ;)

Možnosti
3 reakce
poslední 16. 12. 2008 13:54

NHL existuje i ve verzi online hry? Pokud ne, tak bych ji taky vyškrtl.

 

@mervart: no muzes ji hrat po lance a po netu myslim taky. tedka v tech novych dilech je i mod be a pro, kde hrajes za jednoho hrace celou sezonu a potom porovnavas statistiky s ostatnimi lidmi.

 

@Brave: To je od online hraní hraní ale trošku vzdálené, resp. od mmorpg. Chtěl bych vidět závisláka na hraní hokeje po netu...