Všechny komentáře k článku:Závislost na on-line hrách: umíte se bránit?

Když člověk není v reále respektován, onlinovky sou vysvobození..

Vím o čem mluvím... dost dlouho jsem ujížděl na wowku, proč? Protože tam člověk je (nebo může být) "někdo". Osobnost. Respektovaná, což v reále a v dnešním světě bohužel dost dobře není možné... Online světy nemusí být jen závislost na zábavě, ale taky vysvobození z reálu, kde třeba tou dobou člověk trpí.

Možnosti
3 reakce
poslední 7. 11. 2008 18:40

onlineovky jsou hlavne skvely byznys pro jejich vyrobce... miliony lidi, platicich mesicni poplatky za moznost hrat na oficialnich serverech... zatim tomu odolavam... davam prednost singl hram a obcasne parbe nejake FPS s prateli... na hrani onlineovek nemam ani ten cas... ted me ceka par bezesnych noci ve falloutu 3 a pak zas bude klid:))

 

muj pripad tohle neni. Ja na wow ze zacatku i nadaval, protoze to hral snad kazdy... Potom sem si k tomu jednoho dne sedl, rikal sem si, tak to vyzkousim. Pri nejhorsim to smazu z disku no a uz sem u toho na rok a pul zustal. Dokonce sem udelal i svuj vlastni server, protoze mi na blizzu ukradli ucet. :(

 

Online hry jsou to nejhořší ,co vás může potkat... sice je to pořádná zábava ale až vyrostete tak zjistíte o co jste v realu přišli...