Všechny komentáře k článku:Závislost na on-line hrách: umíte se bránit?
Když člověk není v reále respektován, onlinovky sou vysvobození..
Vím o čem mluvím... dost dlouho jsem ujížděl na wowku, proč? Protože tam člověk je (nebo může být) "někdo". Osobnost. Respektovaná, což v reále a v dnešním světě bohužel dost dobře není možné... Online světy nemusí být jen závislost na zábavě, ale taky vysvobození z reálu, kde třeba tou dobou člověk trpí.
onlineovky jsou hlavne skvely byznys pro jejich vyrobce... miliony lidi, platicich mesicni poplatky za moznost hrat na oficialnich serverech... zatim tomu odolavam... davam prednost singl hram a obcasne parbe nejake FPS s prateli... na hrani onlineovek nemam ani ten cas... ted me ceka par bezesnych noci ve falloutu 3 a pak zas bude klid:))
muj pripad tohle neni. Ja na wow ze zacatku i nadaval, protoze to hral snad kazdy... Potom sem si k tomu jednoho dne sedl, rikal sem si, tak to vyzkousim. Pri nejhorsim to smazu z disku no a uz sem u toho na rok a pul zustal. Dokonce sem udelal i svuj vlastni server, protoze mi na blizzu ukradli ucet. :(
Online hry jsou to nejhořší ,co vás může potkat... sice je to pořádná zábava ale až vyrostete tak zjistíte o co jste v realu přišli...