Všechny komentáře k článku:Žijeme bezdrátově, aneb připojení monitoru bez kabelu

BIOS

by mě zajímalo co na to řiká BIOS, však se bez monitoru neposune dál a řekl bych, že to bude stoprocentně potřebovat ovladače

Možnosti
3 reakce
poslední 29. 9. 2018 11:18

BIOS se bez monitoru v klidu pohne dal, dulezita je v tomto ohledu graficka karta

 

@PAN_DAN: Podle vlasní zkušenosti bych dodal, že BIOS nepokračuje dál bez klávesnice... ta je asi pro něj velice důležitá.

 

Souhlasím s Danem, BIOS při startu netestuje monitor, ale grafickou kartu.