Všechny komentáře k článku:Žijeme bezdrátově, aneb připojení monitoru bez kabelu

Za 3500 to je dost...

podle me staci pockat jen na bezdratovy prenos energie, na kterem uslovne pracuje mnoho firem v oblasti IT a pak uz to bude parada ted je to docela zbytecne za ty penize, ale casem to urcite bude mit vyuziti

Možnosti
3 reakce
poslední 5. 9. 2008 21:33

to se nacekas a 3500 neni moc jen trapny mysi bezdratovy dobry stoji kolem 2000 klidne a 3500 na monitor neni to malo ale neni to moc na to jak je to komplikovany treba jen switche stoji taky kolem 2000 a to jen prepinaj :-D

 

@Danzel_cz: novinka necco stoji ale neni to moc

 

@einstejn: spíš mě překvapuje že vymýšlí bezdrátové USB...co bluetooth...co překáží rozšíření BT namíšto tohohle USB
rychlost, propustnost?