Všechny komentáře k článku:Žijeme bezdrátově, aneb připojení monitoru bez kabelu

Mno

jako tech 3500 se da no, ale jestli to faka bez problemu, treba u her, aby to nejak moc nedrtilo odezvu :) jeste k tomu bezdrat mys a clovek hne mysi a na obraze ji hne az za 2 vteriny :DD
BTW ja osobne asi kabely prekousnu jeste chvili a tech 3500 si pridam treba do o kousek lepsiho hw :)

Možnosti