Všechny komentáře k článku:Žijeme bezdrátově, aneb připojení monitoru bez kabelu

Pokrok

Každý pokrok musí něčím začít, tak proč ne tímto produktem u bezdrátových přenosů. Zda to je slepá větev nebo zda se to ujme rozhodne až budoucnost. Teď se mi to zatím zdá spíše nepoužitelné.

Možnosti
1 reakce
poslední 5. 9. 2008 13:32

Mě se to zdá použitelné na některých místech, například když vidím ty obrázky z japonských společností kde mají šest monitorů na člověka a určitě nehrajou hry ani nekoukaj na filmy tak si umim představit použití těchto bezdrátových věciček. Jo pro nás běžný uživatele je to nepoužitelný, ale krok vpřed to je