Všechny komentáře k článku:Žijeme bezdrátově, aneb připojení monitoru bez kabelu

+/-

1. nemam rad samostatne napajacie adaptery(skarede, nesikovne) 2. pre uzivatela notebooku vyzera toto ako zaujimave riesenie, prepojenie PC a monitoru tato vecicka neulahcuje, ale mat moznost zobrazit nieco na monitore z notasu bez zapajania kablu je urcite super3. co takto spravit prenos medzi zariadeniami rovno po elektrickych kabloch? http://computer.howstuffworks.com/power-network1.htm
Mozno by sa tym usetrila aspon 1/2 kabelaze: tlaciaren-napajanie+usb, monitor: napajanie+hdmi/dvi ... aspon dokial nebudu od zasuviek po zariadenia slahat blesky pri bezdratovom prenose dakedy v buducnosti ;)

Možnosti