Všechny komentáře k článku:Žijeme bezdrátově, aneb připojení monitoru bez kabelu

Dobrý nápad

No jako bezdrátově je to nápad docelaq dobrej podle mě trak pro připojení třeba externí obrazovky k notebooku a nebo tomu komu se nelíbí kabely,ale jinak nemůže se třeba stát že to spojení vypadne a tak??? Máte někdo s tim zkušenosti?? dííík

Možnosti