Všechny komentáře k článku:Získejte od Czech Computer notebook zdarma

Pozdě...

Minulý týden jsem koupil :(
To naštve.

Možnosti
5 reakcí
poslední 13. 9. 2008 9:44

to teda asi naštve,ale to bys nemohl kupit nic.

 

Vrať ho a kup si ho znova... když tě to tak štve :))
Sorry, musel jsem :D

 

@duskos: O tom jsem taky uvažoval, ale to se mi zas nechce :))

 

@StepanMatl: Nebo ho vrať a kup si nějaky jiny/lepší ale jestli ti ten co máš 100% vyhovuje tak to neřeš :P

 

***** happens