Všechny komentáře k článku:Získejte od Czech Computer notebook zdarma
Pozdě.. :(
shitt, a já si ten NTB koupil včera:D to ste to nemohli říct??
jo to mas smulu :-D
to je hold smula..ale musim pochvalit CZC za dalsi skvelou soutez
To sme na tom podobně, já si NTB objednal 30.8.!!!
to ja mam notebook od 18. srpna :D
Nebojte, ta šance vyhrát a dostat peníze nazpět stejně nebude nějak vysoká. Takhle byste byl měsíc napnutý a čekal, jestli se usměje štěstí a ono nejspíš nakonec nic. Takže jste určitě neprohloupil a mějte radost z nového notebooku:) .
To je holt smůla xD
Přesně tak, nový máme doma cca týden.
@martoska: Já mám svuj doma taky nějak 4 dny před vyhlášením soutěže, to je hold pešek. Bejt to tu dřív, tak vydržim a objednám ho později :D Jinak nehodlám ho vracet v rámci 14ti denní záruky vrácení peněz bez udání důvodu už jen z toho důvodu, že kdo vý kdy ty prachy maj právo vrátit a ještě jednou tolik penízků nemám, když jsem byl rád že jsem našetřil akorád na ten co mám :))