Všechny komentáře k článku:Získejte od Czech Computer notebook zdarma

Bod 11

Nějak mi není jasný bod 11, resp. jasný mi je, ale nevím, k čemu prakticky slouží. Nemyslím si, že by CZC nechtěl cenu vyplatit a připravoval si podmínky. Naopak mi tam chybí bod, kde by se říkalo, že jsou ze soutěže vyloučeni zaměstnanci CZC a jejich rodinní příslušníci, což je v obdobných soutěžích běžné. Nebo že by něčí synek potřeboval levně notebook? Ne nepodezírám, ale proč to tam nemáte???

Možnosti
4 reakce
poslední 12. 9. 2008 20:50

Dobrý den, děkuji za příspěvek. Není to tam, zapomněl jsem na to, beru to jako zavedenou věc. Nicméně to tam doplníme.Přeji hezký denStanislav Gaj
ředitel společnosti

 

Tu soutez bych nejak neresil a ani se kvuli tomu nestresoval. Kdyz se zmeni pravidla souteze v jejim prubehu (viz pridani c. 12 po tve vyzve :) ), tak nevidim prekazku je zmenit tesne pred vyhlasenim vysledku v neprospech zucastnenych (nepravdepodobne, ale proc ne :) ).
Nepromyslene, neduveryhodne - proste velke zklamani ze strany CZC. Tohle si my - Vasi zakaznici - opravdu nezaslouzime :(.

 

@maku: Nechtěl byste, aby Vám ještě pánové z CZC vyleštili boty?
Tohle je neuvěřitelná drzost. Oni uspořádají takovouto akci, kde je možné prakticky zdarma získat notebook, a místo toho, abyste vůbec byl za něco takového rád, tak Vy si naopak stěžujete? Opravdu se nepřestávám divit...

 

@maku: Ale posim vás, někdo tu podotknul bod dvanáct tak ho tam přidali aby mu vyhověli a vy z toho hned děláte že změní pravidla v náš neprospěch...