Všechny komentáře k článku:Známe cenu nové herní myšky Microsoft Sidewinder X8

Hmm

ja mel bezdrat a nemusim ho porad nabijet to me stvalo no a kdyz ti pri hrani dojde baterka to by te trefilo !!! proste drat je nej ! a tomu se nic nevyrovna !!!!

Možnosti
4 reakce
poslední 31. 1. 2009 14:58

tjn ale taky bezdrat ma rychlejsi reakce:)...

 

@sk8jenda: no to teda ani nahodou vzdy bude rychlejsi drat

 

@pepa66: Drát je samozdřejmě rychlejší. V poslední době se ale bezdrátové myši začali těm drátovým rychle vyrovnávat (tato je toho důkazem) a rozhodně bezdrátové myšli mají velkou budoucnost i v oblasti progaming.

 

Ja mam bezdratovou bluethooth mys a baterka mi v ni vydrzi zhruba 3 tyndy, k notebooku idealni reseni