Diskuze k článku:ASUS překvapuje dalším novým komunikátorem
Mam iPhone 3G a reknete mi proc to neni komunikator
Ja jej jako komunikator pouzivam, emaily, RSS, dokumenty, web, TODO, calendar, proste vsechno. A navic mam soft klavesnici, na ktere se pise rychleji a presneji nez na hardwarove (u jinych mobilu) pokud mate vypnutou autokorekci (ano lze vypnout!). Tlacitka hw klavesnic ostatnich mobilu se spatne mackaji, jsou nekvalitni, hybou se, tezko se stisknou a nemate je od sebe dobre oddelene. Toto vse u iPhone klavesnice odpada. Reknete mi co iPhone chybi - na svem iPhone muzu posilat MMS i nahravat video se zvukem v 384x288 mov bitrate 3000kbps.
CO brát?
Jaký komunikátor si tedy vybrat. Poslední dobou přibývá jedne za druhým. Jestli Apple iphone nebo od Asusu. Tento asus mě překvapil celkem svojí baterkou docela vydrží dlouho na pohotovostní dobu. NA volání to taky ujde. Uvidíme na ofociální vyjádření a recenzy.
Fajné
Vypadá slušně, HTC zrovna taky ohlásilo 3 nové modely. Taky vypadají moc pěkně. Jen to většinou nestojí pár korun a souhlasím s koupí opravdu jen u lidí, u kterých věřím, že to využijí .. převážně pro práci atd...
Pro běžné hračičky bohatě stačí a i bych asi doporučoval jen nějaký nepočítač, ale spíš konzoli jako dělá apple, samsung, nebo LG..
Pěkný stroj
Tak no tomhle si dal Asus očividně záležet. Ještě kdyby to tak mělo HW klávesničku :). Jinak osobně si myslím, že 128 MB RAM není zas tak málo, když vezmu v úvahu, že dnešní aplikace pro tato zařízení zase tolik náročné nejsou.
Baterka
No jsem spis zvedavy, jak to bude s baterkou. Aby to vydrzelo aspon den. Kdyz to clovek dostane jako horkou novinku, tak aby to nemusel mit napojene na trafo, aby se mohl poradne vyhrat :-))