Diskuze k článku:Hewlett-Packard vydává svůj první 13,3palcový notebook

Uz mam Dell Latitude E4300... ;-)

Zdravim vespolek! Tak, od vcerejska mam Dell Latitude E4300. Kdo ma zajem muze se zacit ptat na to co jej zajima. Budu se snazit postupne odpovidat... Zatim se mejte pekne!

Dell Latitude E4300

Lepší by bylo asi si připlatit na novinku 13,3" Dell Latitude E4300 - výdrž podstaně delší ( sice píšou o výdrži celý den a noc, ale hehe ..)a minbimálně o čtvrt kila lehčí - o tříletém servisu nemluvě ....navíc dokovací port se všemi konektory je velkou výhodou i proti tak vychvalovanému Thinkpad X300.
Samozřejmě je to spíš pro firemní účely, ale kdo má možnost dojednat jinou cenu než ukazuje konfigurátor, není co řešit.
http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop_latitude_e4300?c=cz&l=cs&s=pad

Pěkný design

Designově vypadá opravdu pěkně a mobilita s 13,3 bude určitě hezčí. HP jde do sebe a já jsem za to jen rád =)

Kdy v nabidce?

Dotaz na prodejce CZC, kdy muzeme ocekavat tento NTB ve Vasi nabidce?

Baterie

NA TO ZE JE TO MALY NOTEBOOK BY MOHLA BYT VYDRZ I S SESTI CLANKOVOU BATERII TEDY VETSI A NE JEN "AZ" 4 HODINY

Dobré

Vypadá fakt dobře, a to nejen vzhledem, i parametry dávají znát že jde o mimořádně povedený kousek. Výkon by měl díky grafice stačit i na novější hry, hlavně aby se nepřehříval, přece jenom uchladit všechny ty výkonné komponenty v 13" krabičce nemusí být zrovna lehká úloha.

Kdy ke koupi ?

Nevite zda se bude dat do konce roku koupit? Otec chce poridit do prace notebook tak by se o nem dalo uvazovat :o)