Diskuze k článku:HP představilo nový přírůstek do rodiny Pavilion
Pěkný ale..
17" monitor už je trochu velký na časté přenášení. Jinak cena je celkem adekvátní za použitý hardware
Ramky
3GB je tak akorat na visty 32bit. podporuji jenom o malo vice ale to neni tak zavazne. v popisku je chyba. kdyz tam jsou dva sloty a v kazdym je 1GB tak jak se tam mohli vzit 3GB??? jedine vysvetleni je, ze v 1. je 1GB a v 2. 2GB. czc opravte si to.
CZC.........
O tom že je na trhu dle mého pohledu lepší amd/ati verze se czc zase ani nezmíní(http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62696)
Design
po vzhledove strance je hodne povedeny. na konfiguraci se neda stezovat jenom tam mohla byt treba i vykonejsi. 17" sice je tezsi a mene vydrzi nez 15"(zalezi na konfiguraci) ale rozhodne je to pozitek z her i filmu.