Dnes necháme hlavu trochu odpočívat a zajezdíme si autem. Ale nebude to tak obyčejné auto. Obsahuje totiž také pár zbraní, se kterými budete po ulici ničit vše, co Vám přijde do cesty.
Mad Monday je další hrou od skvělého studia free her s názvem Crazy Monkey. V této hře slovo Crazy hraje většinu své role, protože hra je opravdu šílená a nebudete potřebovat moc přemýšlet, ale spíše potřebujete své reflexy. U této hry se dobře vyřádíte, i když je škoda, že hra je poměrně krátká.
Menu hry
V menu není co představovat. Prostě rychle klikněte na „Start Game“, přečtěte si ovládání hry a můžete jít na to. Ke hraní budete používat pouze klávesnici. Myšku můžete tentokrát nechat odpočinout.
ukázka ze hry
Už po prvním startu Vám bude jasné, proč je hra tak šílená. Vašim úkolem je zničit co nejvíce aut, které jedou před Vámi, nebo přejíždět, či střílet lidi na chodníku. Za vše dostáváte body. Ve hře naleznete i helikoptéru nebo stíhačku, které vás budou chtít sejmout za každou cenu. Samozřejmě nesmí chybět ani policejní hlídky. Může se stát, že i pohřební auto na Váš Mustang bude házet rakve. Pozor si dávejte také na křižovatky, kde se můžete jednoduše srazit s nějakým autem. Což znamená konec hry. Můžete sice v jízdě pokračovat, ale Vaše skóre zase klesne na nulu. Tudíž pro úspěšné dokončení a zapsání Vašeho skóre musíte hru projet najednou. V levém horním rohu máte ukazatel života, a tak můžete schytat pár ran. Při jízdě sbíráte životy, nebo lepší a účinnější zbraně.
Ukázka ze hry
Závěrečné hodnocení
Mad Monday je skvělá hra na odreagování. Opravdu se u ní skvěle vyřádíte a ještě k tomu procvičíte reflexy. Pokud se dostanete až do cíle bez zaváhání, nezapomeňte se v diskuzi zmínit o Vašem nejlepším výsledku. Lehkost ovládání není nutno zdůrazňovat, jen prostě jeďte a postřílejte vše, co jen půjde. Škoda, že je hra tak krátká. Proto dávám „pouhých“ 79%.
Mazec
Tak to je vážně mazec tahle hra. Na vynlbnutí vážně pecka. Je dobrý, že czc jsem přidává i free hry :)
Šílená
tak šílená je to jo, ale že by byla i zábavná, to se mi moc nezdá, po první jízdě jsem to zabalil
Víc takových her!!
Konečně něco na vyblbnutí i pro ty co nutně nepotřebují kosit emzáky s nejnovější grafikou na nejrychlejším procáku.. Víc takových her!!
Šílený je slabý slovo!
To je fakt hra pro skrytý zabijáky :-)
Jak jen se jmenovala?
Kdysi jsem hrával na mém prvním pentiu podobně tématicky založenou hru. Sbírali jste různé kulomety a likvidovali lidi co lezli po chodníku, nebo eektirc…