Diskuze k článku:Hry zdarma: The Worlds Hardest Game 2 – Opravdu nejtěžší?!

Nejtěžší hra

Tak tohle je opravdu nejtěžší hra co jsem hrál,neměl sem nervy dostat se přes první kolo

Omg

doteď mi nejde do hlavy, co dělají free hry tohoto kalibru na webu internetového obchodu s PC technikou..... může mi to někdo vysvětlit?? chci tady číst články ze světa IT a ne tady den co den čumět na trapné free hry..... :-!

...

LVL5 behem 3 minut :).Kdo umí ten umí

Nemam rád

Tyhle hry nemusim. Jsem rád, že musim mít zapnutou hlavu jen 5 dní v týdnu, desítky hodin v práci a doma můžu lehce vypnout :D