Diskuze k článku:Jak nahrávat digitální vysílání v HD kvalitě

Dotaz

Má to 2 tunery DVB-S2? Resp. můžu s tím jeden HD program nahrávat a druhý HD program sledovat?
Děkuji

"set-top bos" v první větě?

Asi překlep, lepší by ovšem byl "set-top boss" :-)

Skvělá věc

pokud by to stálo pod 10000,-. Za stejnou cenu si postavím HTPC, které bude umět to samé plus bude mít už onen disk, mechaniku a zvládat kupu věcí navíc, akorád s CI sloty by mohl být problém, ale kdo by jich potřeboval tolik :).