Diskuze k článku:LCD TV se 3.1 kanálovým zvukem od LG

3.1

Je to asi hezký mít doma telku s tří kanálovým zvukem, ale určitě bude o dost dražší, než kdby jste si pořídíli stejnou telku s domácím kinem 5.1. Řekl bych že je to LCD pro fandy a nadšence....

Souhlas...

uz se tesim az to bude za normalni lidske prachy.....a na ten zvuk bych byl taky jako docela zvedav...to znamena jako kdyz je to 3.1 tak je tam aj nejakej basak slabsi nebo co si jineho mam pod tim 3. predstavit za zvuk..

Repro od gurmána...

Mark Levinson (někteří to jméno určitě znají a vědí!) spolupracuje s LG na ozvučení jejich TV...ikdyž to plnohodnotný kino nenahradí, tak ta TV určitě hraje jak víno! ;-)

Ceny

By mě zajímala cena docela, ono sice i u LG ty opravdu highend modely jsou za x desitek tisic, ale co jsem koukal, slibovane slevy fakt prisly. V sobotu jsme byli na nakupech a smrtelnikovi dostacujici, alespon do pokoje 80 palcova ... Lg, Samsung, Panasonic ... vsechno v rozmezi 12 - 14 K . A zadny orezavatka to nebyly :) Kamos kupoval neco podobnyho zhruba pred rokem za 18 500 ve sleve.

Pěkný

Na Leoše Marše :-) to nemá ale výkon 50W na repro v TV je poměrně slušné... Design je taky dobrý, jen na to mít ty pesos no :-)