LG KU990: Telefonujte stylově

S komunikátory se v poslední době roztrhnul pytel. S novinou přispěchala také společnost LG.

Kompaktní PDA LG KU990 je všeumělem, zastupujícím hned tří přístroje najednou. V jednom zařízení je tu zkombinován mobilní telefon, PDA, pětimegapixelový digitální fotoaparát a přehrávač multimédií. V jednom mobilním zařízení tedy máte vše, co můžete potřebovat na cestách pro práci i zábavu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

To vše se vešlo do kompaktních rozměrů 103.5 x 54.4 x 14.8 mm při hmotnosti 112 gramů a výdrží až 434 hodin provozu (355 minut hovoru). Pro uživatelská data je možné využít slot pro paměťovou kartu typu microSD s kapacitou až 2GB nebo 100MB paměti vnitřní. Ovládání zajišťuje dotykový displej v kombinaci se základní sadou tlačítek. Podpora připojení k mobilní síti je samozřejmostí a navíc přístroj umožňuje připojení za pomocí datových přenosů EDGE nebo HSDPA. S počítačem je možné komunikovat za pomoci rozhraní USB nebo bezdrátově přes BlueTooth.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pro zobrazení a přehrávání DivX videosouborů slouží 3" LCD dotykový displej. Mezi další podporované multimediální soubory patří také hudební formáty MP3 nebo AAC. Integrován je též 5megapixelový fotoaparát s možností nahrávání videí při 30 snímcích ve VGA rozlišení. Komunikátor je dostupný v černé a stříbrné barvě. Více informací o komunikátorech a jejich příslušenství naleznete v našem obchodě (zde).

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (15)

USIM

Štěpis85 11. 10. 2009 11:43

Zdravím, chtěl bych se zeptat, co znamená u tohodle telefonu když vám naběhne kód usim. Vložíte sim a oběví se to. Díky za odpověď

Chyba wifi a GPS modul

Frinejm 3. 12. 2008 14:57

no pristroj nevyzera zle, celkom sa mi paci a hlavne tie velke pismena na dotykovom displaji aspon odstrania potrebu stale drzat stylus, ja pri pisani sm…

Repro....

Bendiccc 19. 11. 2008 6:28

Zdravim chtěl sem se zeptat jestli tento model má reproduktory ??

Chyba

Adam Šilar 17. 11. 2008 21:23

viewty proste neni komunikator ani pda, nema otevreny os jako symbian, wm nebo android...... tak proc je tu o nem psano jako o komunikatoru to nechapu

Kolébka

Nick Twisp 17. 11. 2008 19:20

Dotaz, nevíte kde by se dala sehnat taková ta ,,kolébka" do které je telefon zastrčen na jedné z fotek ? Vypadá docela zajímavě a kdyby měla přijatelnou …