Diskuze k článku:Nikon představil nové fotoaparáty pro rok 2009
Hmm
Pěkné kompakty a ultra(super)zoomy
24x optický zoom už je něco. olympus sice už přišel s podobným fotoaparátem SP-590 ale určitě je lepší dát přednost tomuto nikonu. jen jsem se těšil na nějakou novou zrcadlovku. tyhle falešné zrcadlovky sou v pohodě ale za tu cenu se dá pořídit i enter-SLR tělo. počítám s tím že cena těchto DSLR nepřekročí 11. tis.
ISO 6400
To je druhá příšernost (po honbě za max. počtem megapixelu). Nechápu proč to tam cpou, kdy už ISO 800 je sotva použitelné. Zvlášt ve spojení el. stabilizát je to prasárna.
Fotaky
jsou to hodne povedene fotaky se zajimavym designem, vybornymi funkcemi a za slusnou cenu. jenom by me zajimalo srovnani s konkurenci a jake z toho jsou fotky.