Diskuze k článku:Nová low-endová grafika od nVIDIA

Konstrukce karty?

Podle obrázku je hodně diskutabilní výdech z chladiče na kondenzátory. Možná se nafouknou a bouchnou jestě v záruce, kdo ví :). Minochodem je to pak pěknej smrad.

8500GT

dit to je cela 8500GT od gigabyte......nvidia zase neví :X

Jeste ma cas

tahle grafika a ji podobne kousky od NV pujdou nadracka as za par mesicu, to se objevej prvni ocekavane hry s PhysX a tyhle karty budou idelanim resenim prave pro pocitani teto fyziky, budou takovim levnejsim a vykonnejsim PPU :) aspon konecne spousta z nas vyuzije ten druhej PCIe slot na desce

Do kanclu

Tato karta je pěkná,ale akorát pěkná do kanclu.I, když někteří šáhnou i po integrované na základní desce,ale tahle je nato v pohodě, ale i ty hry v kanclu by zvládla:)