Diskuze k článku:Nová počítačová myš s pohybovým senzorem

.

Jestli bych tím mohl ovládat winamp ze své postele, nebo DVD player tak bych uvažoval o koupi

Mys

je to pekny, doufam, ze se to ujme. bylo by zajimave s tim hrat. jenom ta cena je velka ale neni se cemu divit, je to novinka

Spíš bych..

..být vámi udělal upoutávku na Roccat Cone, kterou máte v nabídce. :) A od 1.října by měla být v prodeji.. to vypadá zajímavě.

Hezký

Je to sice hezký, ale spíš mi to přijde jako taková parádička, než aby to měla nějaký praktický význam, podpora her chybí a tak můžete jen doufat že tuhle myš naplno využijete. Jak jsem se tu dočetl, při prezentacích by to mohlo být dobré.