Diskuze k článku:Novinky z Microsoftu
Zajimavy
jo o tyhle mysce uz sem cet ,jako ten senzor bude uplne paradni a docela by me zajimalo jestli bude fungovat i na skle :-p
K cemu?
Modra ma kratsi vlnovou delku coz jednak znamena, ze "rozezna" vetsi detaily, a take je vic vzdalena od tepelneho sumu.Ale to s tim podsvicenim, co je okolo, nema naprosto nic spolecneho. Tahle marketingova zrudnost se libi vetsinou jen prvni tyden az mesic. Pak vetsine dojde, ze naleteli, protoze je to pekne otravne (podobne jak ty ventilatory). Pripomina to slavny asijsky design "hifi" soustav z devadesatych let ala "preplacana diskoteka".Modra je sice ma oblibena, ale ceho je moc...
Chytře vymyšlená
Myška je to hezká, ten USB přijímač je vyřešen teda paradně. Člověk si ho hezky cvakne při transportu na myš a hned ma větší šanci, že ho pak najde. Kdyby byl ještě takový menší (něco jak má Logitech VX450 nano - nebo tak nějak) bylo by to supr. I když ho buď nacvaknu nebo mám pidi konektor a nechám ho v notesu. Bezva nápad. K té technologii nic nevím, tak třeba CZC obstará recenzi :) nebo sem nějaká hodná duše hodí odkaz. K ceně myšky jen doufám, že Microsoft bude rozumný a nepřepálí to. Kdyby byla tak do 1500,- tak bych ji rád doma taky měl. Ale jen proto, že je to blu novinka :) Jinak bych za myš asi víc nikdy nedal.
Modrý paprsek
Podle všeho by měl být modrý paprsek daleko víc citlivý než jakýkoliv jiný, ale také o poznání dražší. Takže si myslím že je jedno jestli bude mít Microsoft s touhle myší monopol nebo ne, drahý to bude tak či tak :(