OCZ Technology vydává svůj první vodní blok

Společnost OCZ Technology se pouští do boje na poli vodního chlazení s novým vodním blokem pro mikroprocesorové jednotky. Nový produkt tak nepřinese nic jiného, nežli vysokou snahu docílit co nejlepšího odvodu tepla z procesoru.

Tato vysoce známá společnost, jejíž jméno věhlasně stoupá výše a výše, má ve své nabídce z oblasti vodního chlazení výkonný vodní systém OCZ Cryo-Z, který je označován médii jako „mrazící systém“. Výkon je to, čeho chce dosáhnout každá společnost a nabídnout tak uživateli jen to nejlepší, ovšem za odpovídající finanční odměnu. Vodní blok s názvem OCZ HydroFlow HF-MK1 je určen pro sockety Intel LGA775 a AMD 754/939/940/AM2. Samotný blok je zhotoven z čisté mědi a nabízí tenký design, který dopomůže k efektivnímu chlazení. Teplo se díky malé a úzké ploše rychleji vyměňuje pomocí chladicí kapaliny, která je svižně odvedena do radiátoru, kde je následně ochlazena.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vodní blok OCZ HydroFlow HF-MK1

I když na první pohled všechny vodní bloky vypadají dosti podobně, technicky vzato nejsou stejné a i malé maličkosti mohou rozhodnout o efektivitě chlazení. Vodní blok OCZ HydroFlow HF-MK1 má rozměry 55 × 55 × 17,5 mm. V obsahu balení naleznete mnoho příslušenství pro bezproblémové přichycení vodního bloku k procesoru od AMD i Intelu. Ve výbavě nesmí chybět ani 1/2 a 3/8palcové adaptéry pro zachování kompatibility s různými druhy vodního chlazení. Nový produkt od společnosti OCZ technology je opět krokem blíže k dokonalejším vodním chladicím prvkům. Další podobné produkty od této oblíbené společnosti na sebe jistě nenechají dlouho čekat.

_________________________________________________________________

Zdroj: fudzilla.com

Ohodnoť článek:

Diskuze k článku (7)

No super, jen tak dál

jan.skakal 25. 1. 2009 1:36

Jen chvíli mam Reseratora a už mam co závidět? Sakra! Vypadá to nadmíru skvěle, tak se nechme překvapit co k tomu vyrobí na GPU a hlavně jakej výměník te…

To se divím

honimrek04 1. 10. 2008 15:54

docela mě překvapil tento článek..že by se konečně CZC začalo zajímat i o vodní chlazení??bylo by to super, ale uvidíme... cenu tohoto bloku odhaduju na…

Testy?

Kalinator 1. 10. 2008 13:21

Neplanujete nejaky testy vodnich bloku? Docela by me zajimala ucinnost ruznych vyrobku v tomto segmentu :o)

Realizace vodního chlazení

josifek1 1. 10. 2008 10:18

ahoj,přidávám zajímavý odkaz na tvorbu vodního chlazení :o) http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11683&Itemid=51

Paráda

sonny21 30. 9. 2008 19:15

Tomuhle říkám mrazák, čistá měď a voda => super. Akorát nevím jak to bude vypadat s cenou, OCZ si nechají za svou kvalitu kvalitně platit..