Diskuze k článku:OCZ uvádí 667MHz a 800MHz moduly DDR2 SDRAM

No tak panove

Asi jste si vazeni panove nevsimli ze ten clanek je pouze informativni a redaktor ktery ho psal chtel pouze informovat ze se firma OCZ o neco takoveho snazi a tim chtel rozsirit vas obzor a nema smysl nad tim dal debatovat.

Pameti

Z pamětí mi u vás chybí jedna značka a zrovna ta nejlepší: MUSHKIN!

Heh fakt dobra haluz

takze podpora desek az na konci roku?a tady je prodavate uz ted, trochu nechapuasi je tu mate jen ze zajimavosti, radsi bych uvital jiny komponenty nez tohle