Diskuze k článku:Pojďte se s CzechComputerem a Canonem podívat na Acrobat show (aktualizováno)

Super program

Tak jak koukám další super program od Czechcomputeru a canonu. Předtím to bylo myslím každý týden putování po ČR s czechcomputerem a ostatníma formama. Jinak tohodle se účastním. Jen tak dál czc

Budou i náplně?

By se dalo spojit příjemné s užitečným, právě mi došla černá náplň do Canonky a na Lhotu pojedu, ze bych to vzal pri jednom... :)